×

MHRS Randevu Al İnternetten

MHRS Randevu Al İnternetten

MHRS Randevu Al İnternetten. MHRS Randevu Al, Mhrs Online Randevu Al, Mhrs İnternet Randevu Al.

MHRS Randevu Al: Merkezi Hekim Randevu Sistemi Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastanesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ile Aile Hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşların doktor sıra alması için sabahın erken saatlerinde kuyruğa girmesine gerek yok artık MHRS var.

MHRS Randevu Nasıl Alınır?
MHRS Randevu alma ana kanalları şu şekildedir: ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması

MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

Mhrs Online Randevu: Merkezi Hekim Randevu Sistemine online olarak internet girişi yaparak istediğiniz gün ve saatte muayene olabilirsiniz.

Örneğin: Geçmeyen Karın ağrınız var doktora gideceksiniz ne yapmanız gerekiyor? Eğer ilk defa yaşadığınız bir karın ağrısı ise öncelikle aile hekiminden randevu almanız uygun olacaktır. İnternetten direkt olarak https://www.mhrs.gov.tr/

adresinden sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi sayfasını gidip Aile Hekiminizden randevu alabilirsiniz.

Sitemizin Sağlık Bakanlığı resmi web sayfasıyla bir alakası yoktur. Sitemiz siz değerli vatandaşların Sağlık Bakanlığı MHRS’den kolay randevu almanızı sağlamak ve size rehberlik etmek amacıyla kurulmuştur.

Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

(Visited 471 times, 1 visits today)