×

Medeniyet Üniversitesi Göztepe EA Hastanesi Online Randevu

Medeniyet Üniversitesi Göztepe EA Hastanesi Online Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi İnternet Randevu, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi telefon ile Randevu. Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi İnternet Randevu: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Telefon İle  Randevu: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182  nolu telefonu arayarak MHRS çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

 

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Erişkin Hastanesi
Adres: Eğitim Mah. Dr. Erkin Cad. Kadıköy/İstanbul
Telefon: (216) 566 40 00

Merdivenköy Polikliniği
Adres: Merdivenköy Mahallesi, Ressam Salih Ermez Cd. No:14 Kadıköy/İstanbul
Santral: 0216 566 66 00
Fax: 0216 566 66 14

(Visited 156 times, 1 visits today)