Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Sonuç

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Doktor Listesi , randevu telefonu Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede?

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisimizden hizmet alabilirler.
Hastanemizde; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

Hastanemize iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanemizde randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Not: Sıra numaraları günlük belli kontenjan ile açılır. Kontenjanın dolması durumunda ertesi gün erkenden gelerek muayene olabilirsiniz.


Malatya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

  • Merkez KampüsTel: 444 56 34
  • Kadın Doğum ve Çocuk : (0422) 212 10 10 – 20Fırat Semt Polikliniği: (0422) 326 15 69Battalgazi Semt Polikliniği: (0422) 841 21 61Merkez Kampüs Fax: 0 422 325 34 38

    E-Mail: malatyaeah@saglik.gov.tr

    Adres: Özalper Mah. Turgut Özal Bulvarı No:4
    44330 Malatya

(Visited 3.756 times, 1 visits today)