Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Laboratuvar Sonuç

Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Hastane Telefon ve İletişim bilgileri doğru , güncel olarak burada yer almaktadır.

Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi MHRS Randevu , Doktor Çalışma Listesi ve Sonuç, Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi
Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.


Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi MHRS Randevu
Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

Web’den;

  • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
  • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal edilir?

Web’den;

  • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
  • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Kütahya Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

ADRES:Yeni Mahalle Fuar Alanı No:2 Simav / Kütahya
Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi,
TELEFON: (0274) 513 7048
FAX: (0274) 513 6701 E-POSTA: KUTAHYADHS10@SAGLİK.GOV.TR
SATIN ALMA BİRİMİ TEL-FAX:(0274) 513 6873
SATIN ALMA BİRİMİ MAİL ADRESİ:satinalmasimav@hotmail.com
(Visited 370 times, 1 visits today)