×

Konya Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Doktorları MHRS Randevu

Konya Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Doktorları MHRS Randevu

Konya Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktorları MHRS Randevu. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Aşı Randevu, Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru güncel bilgiler,

Nasıl Muayene Olurum?

MHRS RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

Merkezi Hastane Randevu Sistemini Telefon Hattı (182) MHRS Randevu numarasını arayabilirsiniz.

Hasta kayıt bölümüne, sadece T.C kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir. Bu bölümden almış olduğunuz kayıt fişi ile ilgili poliklinik kapısındaki monitörden sıra numaranızı takip ederek muayenenizi en kısa sürede olabilirsiniz. Sağlık güvencesi olmayan hastalar ücretli muayene olabilir.

Nasıl Randevu Alınır?

MHRS Randevu alma ana kanalları şu şekildedir:

ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.


Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Doktor Listesi
Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Doktor  listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlara ulaşabilirsiniz. Hekim listesi muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor  Listesi İçin Tıklayınız


Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Tahlil Sonuçları

Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız


Konya Dr.Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Merkez Bina Ulaşım
Dr.Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Adres: Fatih Mahallesi, Yeni İstanbul Cd. No:30, 42285 (Şehitler Tramvay Durağı Karşısı) Selçuklu/Konya

Tramvay Şehitler Cami Durağı, Sancak,Kampüs,Otogar Dolmuşları

Merkez Bina İletişim
Tel: 0(332) 235 42 05
Fax: 0(332) 237 60 25
Randevu Tel: 0(332) 223 02 85/86

Email:konyadcb2.personel@saglik.gov.tr
konyadcb2.kalite@saglik.gov.tr

(Visited 4.561 times, 1 visits today)