Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu

Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma. Erciyes Üniversitesi hastanesi Özel Muayene Randevu alma. Kayseri Erciyes Tıp Randevu Tel. Kayseri Erciyes Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Poliklinik randevularınızı İnternetten online randevu alarak, telefon ile randevu alarak veya poliklinik sekreterlerine şahsen başvurarak muayene olabilirsiniz.

Öğretim Üyesi (Hoca, Profesör, Doçent ve Uzman Öğretim Görevlisi) ücretli  özel muayene randevularınızı hapta içi ilgili bölüm poliklinik sekreterlerinden , internetten ve telefon ile randevu alabilirsiniz.

KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ONLİNE RANDEVU

 

Randevu Alabileceğiniz Hastaneler

Erciyes Tıp Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji – Onkoloji Hastanesi,
Erciyes Tıp Yılmaz – Mehmet ÖZTAŞKIN Kalp Hastanesi, Erciyes Tıp Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi, Erciyes Tıp Şahinur Dedeman Kemik İliği Nakil ve Kök Hücre Tedavi Merkezi, Erciyes Tıp Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Kapsamlı Hizmet Laboratuvarı KANKA Çocuk Hematoloji Onkoloji

Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesin internetten online randevu alınabilmektedir. Yukarıdaki linki tıklayarak Erciyes Üniversitesi tıp fakültesi Hastanesi Online İşlemler e-Randevu sekmesine ulaşıp randevu alabilirsiniz.


KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ RANDEVU TELEFONU KAÇ?

RANDEVU TELEFONU: 444 3883

Erciyes Tıp Randevu Çağrı Merkezi Numarasını arayıp Telefon Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.


KAYSERİ ERCİYES HASTANESİ ONLİNE TAHLİL SONUÇLARI

Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesin internetten Laboratuvar Sonuçları alınabilmektedir. Yukarıdaki linki tıklayarak Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online İşlemler e-Sonuç sekmesine ulaşıp tahlil sonuçlarınızı alabilirsiniz.


KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ÖĞRETİM ÜYESİ HOCA RANDEVU

Öğretim Üyesi  Hoca Özel Muayene Randevularınız için lütfen aşağıdaki irtibat telefonunu arayınız

Özel Muayene İşlemleri 444 38 83


Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İletişim Bilgileri: Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  (0 352) 207 66 66

Fax : (0 352) 437 52 73

E-posta : tfh@erciyes.edu.tr

Adres : Köşk Mah. Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu Cad. No:42 38039 Melikgazi/Kayseri

(Visited 52.860 times, 13 visits today)