×

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu, Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon ile Randevu. Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu: Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon İle  Randevu: Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 444 7778  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları: Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri: Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  444 7778   /  0370 415 80 00

Fax : 0370 412 56 28

E-posta :

Adres : Şirinevler Mah. Alpaslan Cad. No:1 PK:78200 Merkez/KARABÜK

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
İÇ HASTALIKLARI GENEL CERRAHİ
GÖĞÜS HASTALIKLARI BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ
ENFEKSİYON HASTALIKLARI ÇOCUK CERRAHİSİ
NÖROŞİRÜRJİ GÖĞÜS CERRAHİSİ
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON GÖZ HASTALIKLARI
DERMATOLOJİ KALP VE DAMAR CERRAHİSİ
KALP HASTALIKLARI KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
ENDOKRİNOLOJİ PLASTİK REKON. ve ESTETİK CERRAHİ
GASTROENTOLOJİ ÜROLOJİ
HEMATOLOJİ ANESTEZİ VE REANİMASYON
ROMATOLOJİ (fizik tedavi)
AİLE HEKİMİ
TIBBİ ONKOLOJİ
(Visited 1.562 times, 1 visits today)