×

Kahramanmaraş Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Sonuç Sorgulama

Kahramanmaraş Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Sonuç Sorgulama

Kahramanmaraş Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Sonuç Sorgulama. Kahramanmaraş Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Kahramanmaraş Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçlarını e-Nabız sisteminden öğrenebilirsiniz. Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama. Kahramanmaraş Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon, Adres ve İletişim

Kahramanmaraş Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar Sonuçları

Kahramanmaraş Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları (HASTALAR) için yukarıdaki tıklayınız

KAHRAMANMARAŞ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AİLE HEKİMİ HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Kahramanmaraş Halk Sağlığı Laboratuvar Aile Hekimlerince istenen test Sonuçları.   Vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Kahramanmaraş Halk sağlığı laboratuvarında yapılan tahlil sonucunuzu öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No,  bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

 

(Visited 213 times, 1 visits today)

Yorum gönder