Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Online Randevu, Telefon, Adres ve e-Sonuç

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Online Randevu, Telefon, Adres ve e-Sonuç ve diğer İletişim bilgileri, Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi İnternet Randevu, Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi tahlil sonuçları, Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesinde hangi bölümler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi İnternet Randevu: Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Telefon İle Randevu: Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesinde muayene olmak için ev ve cep telefonlarından 444 0 436 nolu telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

444 0 436

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres : Merkez Mahallesi, Abide-i Hurriyet Cad. No: 166 Şişli – İstanbul, 34381 Şişli/İstanbul

(Visited 401 times, 2 visits today)