İstanbul Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Online Randevu Alma

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Randevu Alma. İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Fındıkzade Hastanesinden internetten Online Randevu alabilirsiniz Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesinden Telefon ile Randevu alabilirsiniz. Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Randevu Telefonu kaç? Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesinde yapılan tahlillerinizin sonucunu internetten online olarak alabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesinden nasıl  Randevu alını?

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ FINDIKZADE HASTANESİNDEN RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarıdaki linki tıklayarak Medipol Üniversite Hastaneleri online işlem merkezine ulaşabilirsiniz.

Medikol üniversitesinin İstanbul’un diğer ilçelerinde de hastanesi olduğu için online işlem merkezinden öncelikle “MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ FINDIKZADE HASTANESİ” seçiniz.

Fındıkzade Medipol Hastanesini seçtikten sonra hangi branşta muayene olmak istorsanız o “TIBBİ BİRİM” seçiniz.

İstanbul Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanelerinden Telefonla Randevu almak için 0212 444 70 44 çağrı merkezi veya Çağrı Merkezi: 0212 534 86 86 arayabilirsiniz.

İstanbul Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanelerinde yapılan tahlillerinizin sonucunu internetten online almak için aşağıdaki laboratuvar sonuçları linkini tıklayınız.

LABORATUVAR SONUÇLARI

Bu hizmetten yararlanabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.

Giriş yapıp muayene olduğunuz Hastaneyi seçtikten sonra gerekli bilgileri girerek tahlil ve radyoloji sonuçlarınızı görebilirsiniz.

Medipol Üniversite Fındıkzade Hastanesi Doktor arama linkini tıklayarak muayene olmak istediğiniz tıbbi birimin doktorlarını sorgulayabilirsiniz.

MEDİPOL FINDIKZADE HASTANESİ DOKTORLARI

Medipol hastanesi ortopedi doktorları Medipol Hastanesi göz doktorları, Medipol Hastanesi dahiliye doktorları, Medipol Hastanesi Kadın Doğum doktorları, Medipol Hastanesi nöroloji doktorları, medipol hastanesi çocuk doktorları, medipol hastanesi cildiye doktorları, Medipol üniversitesi KBB doktorları, Medipol hastanesi genel cerrahi doktorları ve diğer bölüm doktorlarının listesine ulaşabilirsiniz.

Hastanemizin bulunduğu konum tarihi yarımada üzerinde olup yerli ve yabancı turistlerin de sağlık alanında rahatlıkla tedavi olabileceği, sıhhatlerine kavuşabileceği donanıma sahiptir.

Kaliteli hizmet anlayışı ve ileri teknolojisiyle birlikte misafirlerimize ve yakınlarına daha sağlıklı ve güvenli yaşam için her zaman yanındadır.

Çağrı Merkezi: 0212 534 86 86

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi İstanbul, Fatih / Fındıkzade mahallesinde hizmet vermektedir

(Visited 137 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir