İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi MHRS Randevu Al, Aşı Randevu Al

İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi İnternet Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Aşı Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi MHRS Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi covid 19 aşı randevu, İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi telefon ile Randevu. İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Online tahlil sonuçları, İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Röntgen Sonuçları, İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.


İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi İnternet Randevu: İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Telefon İle  Randevu: İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları: İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Ayrıca İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi ile ilgili bilgilere ulaşmak için resmi internet adresi olan https://suleymanyalcinsh.saglik.gov.tr/    linki tıklayabilirsiniz

İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Alındıktan Sonra Yapılması Gerekenler :

1. Sosyal güvenceniz var ise, randevu aldığınız poliklinik önündeki sekreterlikten randevu saatini onaylatıp muayene olabilirsiniz.

2. Sosyal güvenceniz yok ise , kayıt sonrası merkez bina -1. katta bulunan veznelere uğrayınız. Ardından randevu aldığınız polikliniğin önündeki sekreterlikten randevunuzu onaylatıp muayenenizi olabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Eğitim Mah. Kadıköy/İstanbul 34722
Telefon: (216) 606 52 00
Fax: (216) 606 52 10

İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi 05 Eylül 2020 tarihinde hastane tüm birimleriyle tam kapasite ile hizmete girmiştir.

(Visited 391 times, 1 visits today)