Hatay Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimi Tahlil Sonuçları

Hatay Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Sorgulama. Hatay Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Hatay Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama. Hatay Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon, Adres ve İletişim

Hatay Halk Sağlığı (Aile Hekimi) Laboratuvar Sonuçları

Hatay Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları (HASTALAR) için yukarıdaki tıklayınız

Hasta sonuç raporları; Aile Hekiminizden alacağınız “Hasta Kayıt No” ve kimlik numaranız ile aşağıdaki link üzerinden yapılabilmektedir.

HATAY SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AİLE HEKİMİ HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Hatay Halk Sağlığı Laboratuvar Aile Hekimlerince istenen test Sonuçları Hatay’da yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Hatay halk sağlığı laboratuvarında yapılan tahlil sonucunuzu öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No,  bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

(Visited 470 times, 1 visits today)