Hastane Randevu, Online Hastane Randevu, E-Hastane Randevu, Aşı Randevu

Hastane Randevu, Online Hastane Randevu, E-Hastane Randevu, Aşı Randevu

Sıra beklemeden istediğiniz gün ve saatte istediğiniz hastane ve hekimden muayene olmak artık çok kolay. Merkezi Hekim randevu Sistemini kullanarak www.mhrs.gov.tr adresinden internet ile online hastane randevusu alabileceğiniz gibi ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak telefon ile de randevu alabilirsiniz.

HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hastanelerde MHRS Randevu alabilecek bölümler;

Romatoloji Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Onkoloji Kliniği, Hematoloji Kliniği, Enfeksiyon Hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, İç Hasalıkları (Dahiliye) Polikliniği, Tıbbi Onkoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar (Cildiye), Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rahabilitasyon, Nükleer Tıp, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Endokronoji ve Metebolizma Hastalıkları, Gastroentoroloji, Psikiyatri, Kardiyoloji, Genel cerrahi, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz (KBB), Nöroşirurji, Radyasyon Onkolojisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Üroloji, Yanık Tedavi Merkezi, AMATEM, Spor Hekimliği, Tıbbi Genetik gibi polikliniklerden MHRS randevu alınabilmektedir.

Online Hastane Randevu : İnternetten T.C. Kimlik No ile MHRS parolanız ile randevu alabilirsiniz. Online Randevu ayrıca cep telefonu uygulaması olarak da verilmektedir.

e-Hastane Randevu : Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastaneleri, Eğitim ve araştırma Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ile Aile Hekimlerine internetten elektronik ortamda randevu alınabilmektedir.

(Visited 108 times, 1 visits today)