Hakkari Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Mhrs Randevu, Tahlil-Röntgen Sonuçları

Hakkari Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Hakkari Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Hakkari Devlet Hastanesi Mhrs Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi. Hakkari Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Listesi, Tahlil-Röntgen  Sonuçları. Hakkari Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Hakkari Devlet  Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Hakkari Devlet  Hastanesi Tahlil Sonuçları, Hakkari Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Hakkari Devlet  Hastanesi Nerede, Hakkari Devlet  Hastanesi Ulaşım.

Hakkari Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Hakkari Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Hakkari Devlet  Hastanesi MHRS Giriş, Hakkari Devlet  Hastanesi Mhrs Üyelik, Hakkari Devlet  Hastanesi Mhrs İptal, Hakkari Devlet  Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Hakkari Devlet  Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarindan 182 numarali Saglik Bakanligi Hekim Randevu Merkezi aranir.
 • 182 numarali telefonu arayan vatandas tarafindan çagriyi karsilayan asistana (canli operatör) randevu talebinde bulunulan vatandasin T.C. Kimlik Numarasi verilir. Asistan vatandas bilgilerini dogrular.
 • Vatandas randevu talebinde bulundugu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azindan hangi poliklinige gidecegini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandasa iletir.
 • Vatandas seçimini yaparak randevusunu alir.

Web’den;

 • Vatandaslar, 182’nin yani sira Online Randevu Sistemi araciligiyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaslar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsaminda olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandas Giris ekranindan kayit olusturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasil Iptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarindan 182 numarali Saglik Bakanligi Hekim Randevu Merkezi aranir. Bu arama randevu zamanindan en az 80 dakika önce yapilmalidir.
 • 182 numarali telefonu arayan vatandas tarafindan çagriyi karsilayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandasin T.C. Kimlik Numarasi verilir. Asistan vatandas bilgilerini dogrular.
 • Vatandas iptalini istedigi randevusunun, tarih ve zamanini asistana iletir. Asistan tarafindan ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranina T.C. Kimlik Numarasi ve sifre ile giris yapilmalidir.
 • Randevu Geçmisi kismina tiklayarak alinmis olunan tüm randevu bilgilerine erisilir ve Randevu iptal islemi bu kisimdan yapilir.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kismina tiklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Hakkari Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Hakkari Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Hakkari Devlet  Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Hakkari Devlet  Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Hakkari Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

Hakkari Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Hakkari Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Hakkari Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Hakkari Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları   online olarak verilİyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Hakkari Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Hakkari Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

İletişim
ADRES BİLGİSİ
Dağgöl Mah. Çevre Yolu Üzeri Merkez / HAKKARİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
TELEFON               0 438 211 60 67 (pbx)
TELEFON          0 438 211 60 63 (pbx)
FAX  0 438 211 72 73
(Visited 312 times, 1 visits today)