Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sonuç Sorgulama

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sonuç Sorgulama. Hacettepe  Tıp sonuç alma sayfasından Hacettepe  Tıp laboratuvar sonuç, Hacettepe  Tıp tahlil sonuç, Hacettepe Tıp patoloji sonuç, Hacettepe  Tıp radyoloji sonuç, Hacettepe MR – Tomografi röntgen sonuç, Hacettepe  Tıp nükleer tıp sonuç alma sayfasından online sonuç alabilirsiniz.

HACETTEPE TIP SONUÇ SORGULAMA

Hacettepe Tıp Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar sonuçlarınızı TC Kimlik Numaranız ve Barkod numarası ile görüntüleyebilirsiniz.

Yukarıdaki linki tıklayarak; Laboratuvar Sonuçları, Radyoloji MR, Tomografi, Röntgen Sonuçları, Nükleer Tıp vb. Rapor Sorgulama, Patoloji Rapor Sorgulama, Tıbbi Genetik Raporu Sorgulama,  İlaç Rapor Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Hacettepe Tıp e Nabız Tahlil Sonucu Sorgulama

Hacettepe Tıp Hastanelerinde  Yaptırmış olduğunuz tüm tahliller ve sonuçlarını tarih ve açıklama bazında referans değerleri ile birlikte listeleyebilir, istediğiniz tahlilin üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz. Tarih aralığına ve işlem adına göre filtreleme yapabilirsiniz.

HACETTEPE E-NABIZ SONUÇ SORGULAMA

Tahlil Sonuçları

Tahlil sonuçlarınız referans değeri aralıklarının dışındaysa bu farklılık renklendirmeyle size gösterilmektedir.

PDF butonu ile bütün tahlil sonuçlarınızı bilgisayarınıza pdf olarak kaydedebilir sadece istediğiniz tahlil sonucunuzu seçip veya belirli tarih aralığındaki tahlillerinizi seçip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ‘Bu işlem bana ait değil’ butonuna tıklayarak işlemin size ait olmadığı bildiriminde bulunabilirsiniz.

Grafik simgesine tıklayarak tahlil sonucunuzu grafik üzerinde görebilir, aynı sayfada bulunan tablo butonu ile sonuç değerlerinizi tablo şeklinde görebilirsiniz.

Görüntülerim Röntgen Sonuçları

Çektirmiş olduğunuz tüm tıbbi görüntü ve radyolojik raporlarınıza Teletıp ve Teleradyoloji sistemi entegrasyonu
sayesinde tarih, hastane ve görüntü bazında erişebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz görüntünün ve raporunun üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz.

Buradaki görüntü ve raporları yurt içi ve yurt dışında belirleyeceğiniz hekimlerle ve aile bireyleriyle internet ve mobil uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hekimler kendi yorumlarını ekleyebilecekleri gibi başka hekimlerin mevcut görüntü üzerine yazmış olduğu
raporları da değerlendirebilirler.

Hastalığınız ile ilgili farklı hekimlerden değerlendirme almak istediğinizde, aynı görüntüleme istemini farklı
hastanelerde tekrarlatmaya ihtiyaç duymayacaksınız.

(Visited 403 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir