Gümüşhane Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Tahlil-Röntgen Sonuçları

Gümüşhane Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Gümüşhane Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Gümüşhane Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Tahlil-Röntgen Sonuçları. Gümüşhane Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Gümüşhane Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Gümüşhane Devlet Hastanesi  Doktor Çalışma Listesi, Gümüşhane Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Gümüşhane Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Gümüşhane Devlet Hastanesi Nerede, Gümüşhane Devlet Hastanesi Ulaşım.

Gümüşhane Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Gümüşhane Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir.Gümüşhane Devlet Hastanesi MHRS Giriş,Gümüşhane Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Gümüşhane Devlet Hastanesi Mhrs İptal Gümüşhane Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Gümüşhane Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Gümüşhane Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Gümüşhane Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Gümüşhane Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir .Gümüşhane Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Gümüşhane Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Gümüşhane Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Gümüşhane Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Gümüşhane Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Gümüşhane Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Gümüşhane Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Özcan Mahallesi. Daltaban Semti. Merkez / GÜMÜŞHANE

Telefon : 0 (456) 213 15 56

Faks : 0 (456) 213 43 46

E-Posta : gumushanedhs3@saglik.gov.tr

Hastaneye : Şehirler Arası Terminal İle İlçe Terminali aynı yerde olup Hastaneye mesafesi 400 metredir. Şehir İçi Dolmuşları ile
birlikte her 15 Dakikada Bir Hastaneye Ulaşım Sağlanabilmektedir.
Ulaşım : Belediye Önü ile Hastane Arası Mesafe 1,4 Km’dir. Şehir içi Halk Otobüsleri ve Şehir içi Dolmuşları ile birlikte
her 10 Dakikada Bir Hastaneye Ulaşım Sağlanabilmektedir.

(Visited 675 times, 1 visits today)