Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi MHRS Randevu, Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi İnternet Randevu, Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi telefon ile Randevu, Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede, Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım. Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Online tahlil sonuçları, Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Laboratuvar Sonuçları, Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Röntgen Sonuçları, Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Doktor Çalışma Listesi
Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil Sonuçları: Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon İle  Randevu: Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi İnternet Randevu: Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Teyyaredüzü Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 325
Merkez – Giresun

Tel : 0454 244 44 44
Fax: 0454 225 86 49
E-Posta: giresunfth1@saglik.govtr

(Visited 190 times, 1 visits today)