Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Gaziantep Üniversitesi Randevu, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey  Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi özel muayene  Randevu Al. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi randevu telefonu kaç? İnternetten  online randevu sistemi kullanılarak, Gaziantep Tıp randevu telefonu aranarak veya poliklinik sekreterlerine şahsen başvurarak randevu alınabilir. Gaziantep Tıp Şahinbey Hastanesi ücretli özel muayene öğretim üyesi; profesör, doçent, uzman gibi hoca randevuları sadece web (online) ve telefon ile randevu uygulama sistemi üzerinden alınmaktadır.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ  ONLİNE RANDEVU 

RANDEVU TELEFONU:  0342 360 60 60

Gaziantep Tıp Fakültesi Profesör, Doçent, Öğretim Üyesi,  Uzman, Hoca randevularınızı internetten e Randevu, telefon ile randevu alma sorgulama ve Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Hastanesi Randevu İptal gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi röntgen ve laboratuvar tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Röntgen-Laboratuvar Sonuçları için TIKLAYINIZ

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri: Gaziantep Üniversitesi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

 Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi İnternet Randevu: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. 

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon İle  Randevu: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. +90 342 360 6060  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.  


Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi İletişim Bilgileri: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel : 0 342 360 60 60

Fax : 0342 360 39 28 ( Hastane İdare ) 0342 360 57 46 ( Poliklinik Danışma )

Adres : Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üniversite Bulvar P.K. 27310, Şehitkamil / Gaziantep

 

 
(Visited 56.650 times, 2 visits today)