×

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu, tahlil sonuçları

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu, tahlil sonuçları

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs Randevu, tahlil sonuçları, adres telefon. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi internetten online randevu mhrs vatandaş girişi ve MHRS e-devlet girişi. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Alo 182 telefon ile randevu. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi tahlil sonuçları, adres, telefon ve iletişim bilgileri.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakanlığı Merkezi Randevu Sisteminden Online Randevu Alınabilir.

MHRS.GOV.TR VATANDAŞ GRİŞİ TIKLAYINIZ

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi e-Devletten Online Randevu Alınabilir.

TURKİYE.GOV.TR E-DEVLET GRİŞİ TIKLAYINIZ

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon İle Randevu Alınabilir.

ALO 182

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevusuz Hasta Kabulü:

VAR

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İnternetten Online Tahlil Sonuçları Alınabilir

LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

TELEFON: 0 342 360 08 88

ADRES: 15 Temmuz Mahallesi 148063 nolu cadde No:4 Çevik Kuvvet Yanı -Cengiz Gökcek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  – 27010 Şehitkamil/Gaziantep

WEB ADRESİ: https://cengizgokcekkdch.saglik.gov.tr/?_Dil=1

 

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Aşı Randevu; covid 19 aşı randevu alınabilir. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu telefonu kaç?  Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri, Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Online tahlil sonuçları yukarıdaki tabloda verilmiştir.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde Nasıl Muayene Olurum?

1. Sağlık Bakanlığı Merkezi hekim Randevu Sistemi MHRS Vatandaş Girişinden “T.C. Kimlik No” ve “Parola” girilerek online ve ücretsiz olarak dilediğiniz güne randevu alıp sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

2. e-Devlet şifreniz var ise turkiye.gov.tr uygulamasından giriş yaparak online ve ücretsiz olarak dilediğiniz güne randevu alıp sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

3. Telefon İle Randevu ALO 182 MHRS ÇAĞRI MERKEZİ aranabilir.

4. Hastanenin Hasta Müracaat, hasta Kabul, Hasta Kayıt gibi birimlerinden sıra numarası alarak muayene olabilirsiniz. Pandemi döneminde sıra numarası acil haller dışında verilmemekteydi ancak tedbirler esneyince tekrar verilmeye başladı.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

(Visited 865 times, 1 visits today)