Etlik Şehir Hastanesi Randevu Al

Etlik Şehir Hastanesi Randevu Al. Sağlık Bakanlığı Ankara Etlik Şehir  Hastanesi online Randevu, Etlik Şehir Hastanesi MHRS Randevu Alma, Etlik Şehir Hastanesi Randevu Telefonu Kaç? Etlik Şehir Hastanesi Hekim Çalışma Listesi, Etlik Şehir Hastanesi Online Tahlil Sonuçları, Etlik Şehir Hastanesi Telefon Adres,

Ankara Etlik Şehir Hastanesi MHRS Randevu almak için Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemini kullanabilir ve internetten online randevu alabilirsiniz, telefon ile randevu alabilirsiniz. Mhrs üyesi olmadan  e-Devlet giriş ile randevu alabilirsiniz.

Etlik Şehir HJastanesi Randevu Telefonu: ALO 182

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları: Ankara Etlik Şehir Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Ankara Etlik Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Ankara Etlik Şehir Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Ankara Etlik Şehir Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Poliklinik Saatleri 08:00 ve 12:00 – 13:30 ve 17:00

 


Ankara Etlik Şehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres:Varlık Mahallesi, Halil Sezai Erkut Caddesi  Yenimahalle / ANKARA
Telefon: 0312 797 00 00
E-Posta: etliksh.iletisim@saglik.gov.tr
Posta Kodu:   06170

(Visited 421 times, 1 visits today)