Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Mhrs Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi. Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Listesi, Tahlil-Röntgen  Sonuçları. Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi  MHRS Randevu, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Nerede, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Ulaşım.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.

182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.

Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.

Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları   online olarak verilİyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Uluönder Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:1 26190 Tepebaşı / Eskişehir
Telefon : 0222 211 95 95
Faks : 0222 335 20 41
E-posta : yunusemredh@gmail.com

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi 2 Eylül Hizmet Binası
Adres : Kırmızıtoprak Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad.
No: 56 26010 Odunpazarı / Eskişehir
Telefon : 0222 220 45 30
0222 220 45 31
0222 220 45 32
0222 220 45 33
0222 220 45 34
0222 220 45 35

(Visited 2.546 times, 1 visits today)