Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi


Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Nerede, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Ulaşım.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Mhrs İptal,Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir.Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Atatürk Mahallesi Çat Yolu Caddesi NO.36 25240 Yakutiye / Erzurum

Tel: +90 ( 442 ) 432 10 00
Fax: +90 ( 442 ) 232 50 25 / 90

EK HİZMET BİNALARIMIZ

Palandöken Ek Hizmet Binası:

Murat Paşa Mahallesi Yenişehir Caddesi No: 35 Yakutiye / ERZURUM
Santral : 0442 235 50 80

Numune Ek Hizmet Binası:

Gez Mah. Çaykara Cad. Karaveli Sokak Yakutiye / Erzurum

Dadaşkent Ek Hizmet Binası:

Erzurum – Erzincan Karayolu Üzeri Gezköy Kışlası Yanı Aziziye Erzurum

 

‎Palandöken Ek Hizmet Binası

Adres : Murat Paşa Mahallesi Yenişehir Caddesi No: 35 Yakutiye / ERZURUM
Telefon : +90 442 235 50 80
Fax : +90 442 235 41 00
E-Mail : palandoken.dh@saglik.gov.tr

(Visited 340 times, 1 visits today)