×

Erzincan Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi

Erzincan Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi


Erzincan Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Erzincan Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Erzincan Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Erzincan Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Erzincan Devlet Hastanesi Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Erzincan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Erzincan Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Erzincan Devlet Hastanesi Nerede, Erzincan Devlet Hastanesi Ulaşım.

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Erzincan Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Erzincan Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Erzincan Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Erzincan Devlet Hastanesi Mhrs İptal,Erzincan Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Erzincan Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Erzincan Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Erzincan Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir.Erzincan Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Erzincan Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Erzincan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Erzincan Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Erzincan Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ana Bina

Adres: Başbağlar Mahallesi
Hacı Ali Akın Caddesi No:32
Erzincan / Merkez

Acil Servis ve Göz Hastalıkları Ek Hizmet Binası (Eski Dünyagöz – Eski Kızılay Hastanesi )

Adres: İnönü Mahallesi, Eski Kızılay Tıp Merkezi
24180 Erzincan Merkez

Işıkpınar Yerleşkesi (Eski Askeri Hastane)

Adres: 24002 Işıkpınar Köyü / Erzincan Merkez

Tel: 0446 212 22 22 (Santral)
Fax: 0446 212 22 11 (Başhekimlik – Evrak Kayıt) 0446 212 22 00 (Satın Alma)
e-Posta: mengucek.eah@saglik.gov.tr
menguceksm.satinalma@saglik.gov.tr (Satın Alma)

 

(Visited 416 times, 1 visits today)