Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Laboratuvar Sonuçları

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Nerede Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Ulaşım. Düzce

 Düzce Atatürk Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir.Düzce Atatürk Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik,Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Mhrs İptal,Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanma  Düzce Atatürk Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılık Düzce Atatürk Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indrebilirsiniz.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Düzce Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Aziziye Mahallesi, Şht. Ramazan Gel Cd. No:7, 81010 Düzce Merkez/Düzce

Tel: +90.380 529 13 00
Fax: +90.380 549 78 19
E-Mail: dadh@dadh.gov.tr

(Visited 1.205 times, 1 visits today)