×

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, Mhrs Sonuç

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, Mhrs Sonuç

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Sonuç, Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastanemiz poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisimizden hizmet alabilirler.
Hastanemizde; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

Randevu gününüzde, randevu saatinizden 1 saat önce gelerek kayıt yaptırınız.Kayıt için; Acil girişi devamında yada mavi kapı girişimizde yer alan hasta kayıt sekreterlerine başvurunuz. Öncelikle sıramatikten  numara alınız. Sıranızı ışıklı panolardan takip edebilirsiniz. Sıranız gelince sıramatik yanında yer alan görevli personellere  kayıt yaptırınız.  Kayıt işleminiz bittikten sonra, randevu aldığınız poliklinikte muayene olunuz.

Muayene sonunda;

Doktorunuz Kan Tahlili istediğinde, polikliniklerin devamında yer alan koridorun sonunda 117 numaralı kan alma kayıt sekreterine kayıt yaptırıp, tüplerinizi alınız ve bitişiğindeki odada kanınızı veriniz. Sonuçlarınızı hasta kayıt sekreterliğinden alabilirsiniz.
Doktorunuz Akciğer grafisi istediğinde, acil karşısında yer alan Radyoloji bölümünün girişindeki sekreterliğe kayıt yaptırıp devamında yer alan röntgen odalarında tetkikinizi yaptırabilirsiniz. Sonuçlarını Radyoloji Bölümünün girişindeki sekreterlikten alabilirsiniz.
Doktorunuz Efor tetkiki istediğinde, efor randevusunu; hasta kayıt birimlerinde görevli sekreterlerden alabilirsiniz. Efor randevu tarihinde ana bina mavi kapı girişi devamında yer alan 163 numaralı efor laboratuarında tetkikinizi yaptırabilirsiniz.
Doktorunuz Eko tetkiki istediğinde, eko randevusu hasta kayıt biriminde görevli sekreterlerden alabilirsiniz. Eko randevu tarihinde Kule bina girişinde yer alan eko sekreterine kayıt yaptırıp, kayıt yaptırdığınız koridorun sonunda yer alan eko laboratuarımızda tetkikinizi yaptırınız.Eko sonucunuzu hasta kayıt sekreterliklerinden alabilirsiniz.
Doktorunuz Talyum testi (miyokard perfüzyon sintigrafisi) istediğinde, talyum randevusunu polikliniklerin bir alt katı mavi kapı girişi devamında yer alan Nükleer Tıp Labratuar sekreterinden alabilirsiniz. Randevu saatiniz geldiğinde sekreterliğin devamında yer alan Nükleer Tıp Lab. Tetkikinizi yaptırabilirsiniz.
Doktorunuz Doppler tetkiki ve tomografi tetkiki istediğinde, acil karşısında yer alan radyoloji biriminden randevu alıp yine bu bölüm içerisinde randevu saatinizde tetkiklerinizi yaptırabilirsiniz.
Doktorunuz Solunum fonksiyon testi istediğinde, poliklinik salonunda yer alan 105 numaralı göğüs hastalıkları polikliniğinden randevu alıp, randevu saatinizde 105 nolu odada tetkikinizi yaptırabilirsiniz.
Doktorunuz Ritim holter tetkiki istediğinde, poliklinik salonunda yer alan 109 numaralı poliklinikteki görevliden randevu alınız. Randevu saatinizde 109 numaralı görevli tarafından tetkikiniz yapılacaktır.
Doktorunuz Anjio yapılmasını istediğinde, hasta kayıt sekreterlerinden anjio randevunuzu alabilirsiniz.Randevu gününüzden bir gün önce gelerek tahlillerinizi yaptırınız, Randevu gününde geldiğinizde,  ana binamız salonunda anjio olacaksanız acil girişinden ; kule binamız da anjio olacaksanız resepsiyon girişine gelerek sıranızı bekleyiniz. Sıranız gelince anjio salonuna alınacaksınız. Anjio raporunuzu, hazırlandıktan sonra  Mavi kapı girişinde yer alan halkla ilişkiler görevlisinden alabilirsiniz.

Anlaşmalı hastanelerden hastanemize sevkle gelen hastalarımız 106 numaralı polikliniğe başvurabilirler.


İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

 

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Röntgen Sonuçları İçin Tıklayınız

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Sağlık kurulunda yazılan raporlar

1- Devlet memurlarına 1 ay ve üzeri verilen istirhat raporları kamu kurumları e-rapor uygulamasına geçilmediğinden dolayı sağlık kurulu raporu şeklinde verilmektedir.

2- Haftanın her Cuma günü konsey toplanır ve konseyden onay alan Hiperbarik tedavi raporları verilmektedir.

3-Hastanemizde ameliyat, anji v.s. takip edilen hastaların isteği doğrultusunda konsey kararı ile Durum bildirir raporları verilmektedir.

4-Bibap,cibap,jopst cihazı raporları konsey kararı ile verilmektedir.

5-Hastanemizde ameliyat olan ve 1 ay üzeri istirahat alan öğrencilere heyet raporu verilmektedir.

Kişilerin sağlık durumları hakkında ve bazı muafiyet durumlarında tek hekimin yetkisi dışında kalan hususlara karar vermekle görevlidir.

Sağlık kurulu çalışmaları yapılacak işlem çeşidine ve heyeti oluşturan hekim sayısına göre Küçük Sağlık Kurulu ve Büyük Sağlık Kurulu olarak iki grupta hizmet vermektedir. Hastanemizde büyük sağlık kurulunun oluşması için mutlaka olması gereken branşlar ( Dahiliye, Hariciye, KBB, Göz, Nöroloji, Psikiyatri, Ortopedi) yer almadığından yalnızca küçük sağlık kurulu hizmet vermektedir.

Küçük Sağlık Kurulu

İlaç kullanımı ve muafiyeti raporları hekim tarafından çıkarılıp medula onayı için sağlık kuruluna yönlendirilir. Hasta alt bezi, Hiperbarik oksijen tedavisi, istirahat raporları, mama raporları, lenfödem kompresyon cihazı raporları, durum bildirir raporlar (SGK sevkli ya da hastanın şahsi dilekçe ile müracaatı) uygulamaları için yürütülen işlemler üç imzalı sağlık kurulu olarak adlandırılır.

Polikliniğe başvurarak muayenesi tamamlanan hastaların kurula girmesini uygun gören hekim üçlü heyet kâğıdı ve heyete sevk kâğıtlarını doldurarak hastayı sağlık kuruluna yönlendirir. Hekim bu formda teşhisin, tedavinin niteliği ve gerekliliğinin, süresinin, muafiyetin yazılı olmasına dikkat etmelidir. Sağlık kuruluna gelen hastadan 2 adet fotoğraf istenir.

Hastaya sağlık kurulunun telefon numarası verilerek 1 ya da 2 gün sonra önce telefonla arayın, hazır olduğu bilgisini aldıktan sonrada gelip raporunuzu teslim alın denir. Telefonla arayıp bilgi alacak imkanı olmayan hastaların irtibat numaraları alınır ve kurul tarafından hasta aranarak raporunun hazır olduğu bilgisi verilir. Bilgisayarda hazırlanan rapordan iki nüsha çıktı alınır, resim yapıştırılır ve imzaların atılması için ilgili hekimler bilgi verilir.

Kurulda veyahut doktorların odalarında ya da polikliniklerinde raporların imzaları tamamlanır. İmzalanan raporlar ayrıca heyet başkanı ve ilgili başhekim yardımcısı tarafından da imzalanır. Hastane mühürü basıldıktan sonra işlemleri tamamlanmış olarak bir nüshası hastaya teslim edilir, diğer nüsha ise birim klasöründe muhafaza edilir.

HBO2 Tedavisi İçin Sevk Raporları

Poliklinikten hekim tarafından üçlü heyet kâğıdı ile sevk edilen hastanın heyet kâğıdında sevk nedeni, seans sayısı ve saati belirtilmiş olmalıdır. Hastadan 2 fotoğraf alındıktan sonra hastanın heyet işlemlerinin tamamlanacağı gün hastaya söylenir ve o gün raporunu teslim almaya gelmesi söylenir.

İstirahat Raporları

Hastaya istirahat raporu düzenlenebilmesi için 20 günden daha fazla istirahat isteminin olması gereklidir.20 gün altında verilen istirahat raporlarının işlemleri kurul kararı gerekmeksizin poliklinikten yürütülür.Yatan ya da ayaktan hastalar için 20 günü aşan istirahat istemlerinde ilgili hekim tarafından üçlü heyet kâğıdı doldurularak kişi sağlık kuruluna yönlendirilir. Hasta sağlık kuruluna başvurduğunda artık istirahat raporlarının e-rapor şeklinde online düzenlendiği söylenir ve hastadan hiçbir evrak belge talep edilmeden hasta önce işyerine daha sonrada SGK müdürlüğüne yönlendirilir.


İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

İstanbul- (Anadolu)- Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Siyami Ersek Hastanesi
Adres : Tıbbıye Cad. No:13 ÜSKÜDAR / İSTANBUL PK:34668
Tel : +90(216) 542 44 44
Fax : 0216 418 96 49
Fax : 0216 337 97 19
Mail : siyamiersek@saglik.gov.tr
(Visited 943 times, 1 visits today)