Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu, Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları, Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nerede ,Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım.

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Giriş, Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs Üyelik, Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs İptal, Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları, Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi Röntgen Sonuçları, Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Diyarbakır  Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Yenişehir Mahallesi Dr. Şeref İnalöz Caddesi Çocuk Hastalıkları Hastanesi 21100 Yenişehir / Diyarbakır
Tel: +90.412 224 57 51
Fax: +90 412 229 01 47
E-Mail: diyarbakir.chh@saglik.gov.tr
Ulaşım : İlimizin herhangi bir noktasından Dağkapı güzergahına gelen otobüs veya minibüslere binip, hastaneler durağında indiğinizde hastanemize ulaşabilirsiniz.
( Dicle Kent Güzergahında Gelen Otobüsler: E2 , C5, C10 – Yeni Otogar Güzergahından Gelen Otobüsler : A7 , P6, T1 – Gaziler Güzergahından Gelen Otobüsler : B2 – Havaalanı Güzergahından Gelen Otobüsler : Z2 – Tren Garı Güzergahından Gelen Otobüsler : CE2 , AZ )
(Visited 342 times, 1 visits today)