×

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Al

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Al

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu,  Dışkapı EA Hastanesi MHRS Online Randevu Al, MHRS Randevu Vatandaş Giriş Ekranı. İnternetten ücretsiz ve hızlı mhrs Randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı mhrs randevu vatandaş giriş ekranına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Mhrs hastane randevu, mhrs online aile hekimi randevu ve MHRS online aşı randevularınızı nasıl alacağınızı ve mhrs randevu almanın kısa yolunu açıkladığımız yazımızda bulunan linkler Merkezi Hekim Randevu Sistemine kolay ulaşmanızı içindir.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi MHRS Online Randevu Vatandaş Giriş Sağlık Bakanlığı

MHRS.GOV.TR VATANDAŞ GRİŞ ONLİNE RANDEVU

Mhrs randevu almanın avantajı Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız Diş Sağlığı Merkezleri ve Diş Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastaneleri ve Aile Hekimi muayenenizi sıra beklemeden ve zamanında olmanız ve covid 19 aşı randevusu alarak zamanında aşınızı olmanızdır.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisimizden hizmet alabilirler.
Hastanemizde; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

Hastanemize iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanemizde randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Not: Sıra numaraları günlük belli kontenjan ile açılır. Kontenjanın dolması durumunda ertesi gün erkenden gelerek muayene olabilirsiniz.

 

(Visited 964 times, 1 visits today)