Denizli Servergazi Devlet Hastanesi MHRS Randevu, İletişim

Denizli  Servergazi Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Denizli  Servergazi Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Denizli Servergazi Devlet Hastanesi MHRS Randevu,  Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Nerede

Denizli Servergazi Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Denizli Servergazi Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Denizli Servergazi Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Denizli Servergazi Devlet  Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

 Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Tahlil/ Rotgen Sonuçları

Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

 Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Bereketler Mahallesi Bereket Caddesi No: 1 Merkezefendi / Denizli
Tel:+90 (258) 3613232
Faks:+90 (258) 3613104
E-Posta: servergazidh@saglik.gov.tr
(Visited 1.111 times, 1 visits today)