×

Denizli Pamukkale Üniversitesi PAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Denizli Pamukkale Üniversitesi PAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları. Denizli  PAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli tüm hekimlerin branş branş isim listelerine ulaşabilirsiniz.

Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan doktorların  (hekimlerin) tamamının listesine hastaneni web sayfasından ulaşabilirsiniz. Hekimlerin listesine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ DOKTORLARI

Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hekimlerinin Listesini nereden ulaşabilirim?

  1. ADIM: https://hastane.pau.edu.tr/ adresini tıklayarak Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Resmi web sayfasına giriş yapınız. Giriş yaptığınız Ana Sayfanın sağ üst bölümünde “Doktorlarımız” menüsünü tıklayınız.
  2. ADIM: Açılan sayfada bulunan “Birimler ” seçeneğini seçiniz.

 

Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Doktorları, Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Doktorları, Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Doktorları, Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Denizli Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cildiye Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroloji Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrin Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi kalp Damar Cerrahi Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahi Doktorları, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anestezi Doktorları.

(Visited 556 times, 1 visits today)

Yorum gönder