Çorum Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi

Çorum Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Çorum Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Çorum Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Çorum Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Çorum Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Çorum Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Çorum Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Çorum Devlet Hastanesi Nerede, Çorum Devlet Hastanesi Ulaşım.

Çorum Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Çorum Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Çorum Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Çorum Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Çorum Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Çorum Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Çorum Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Çorum Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Çorum Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Çorum Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Çorum Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Çorum Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Çorum Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Çorum Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çorum Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Çorum Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Çorum Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Ana Bina Adres : Çepni Mah.İnönü Caddesi No:176 Merkez ÇORUM

Hasapaşa Sempt Pol. Adresi : Gülabibey Mah. Millet Cad. No: 81/B

Bahçelievler Sempt Pol. Adresi : Bahçelievler Mah. Çamlık Cad. No:88

Telefon : +90. (364) 219 30 00
Fax : +90. (364) 219 30 30

Belge Geçer :
E-Posta : corumdhs7@saglik.gov.tr

Ulaşım için : (2A-4A-4B-6A-8A-8B-9A
10A-11A-11B-11C-13A-14A-16A)
Nolu Belediye Otobüsleri

(Visited 310 times, 1 visits today)