×

Cerrahpaşa Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al

Cerrahpaşa Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Sağlığı Cerrahpaşa Diş Hastanesi randevu Alma Telefonu. İstanbul Üniversite Diş Randevu, Cerrahpaşa Diş Randevu .

Hasta randevuları sadece İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin web sitesi üzerinden verilmektedir

Telefon İle Randevu Almak veya Bilgi Almak İçin: 0 2124400000

Randevu sistemi 7 gün 24 saat açıktır.

Randevu sisteminden 1 günlük randevu alınabilmektedir.

Randevu sisteminden saat 15.00’den sonra yeni bir güne (ertesi güne) randevu alınabilmektedir.

Hastanemize başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

Fakültemize tedavi için gelen hastalarımızın öncelikle genel poliklinik olan Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalında muayene olmaları gerekmektedir.

Muayeneden sonra anabilim dalından alınan “Oral Takip Formu” ile birlikte diğer anabilim dallarına tedavi için başvurabilirler.

Fakültemize tedavi için gelen (0-14 yaş) çocuk hastalarımızın öncelikle genel poliklinik olan Pedodonti Anabilim Dalında muayene olmaları gerekmektedir.

Muayeneden sonra anabilim dalından alınan “Oral Takip Formu” ile birlikte diğer anabilim dallarına tedavi için başvurabilirler.

Hastanemiz bir üniversite hastanesi olup diş hekimliğinde uzmanlık yapan hekimlerimizin ve öğretim üyelerimizin denetiminde öğrencilerimiz tarafından tedavi hizmeti verilmektedir.

Polikliniklerimizde hekimlerimiz rotasyonla çalışmakta, hastalarımızın tıbbi durumuna göre hastane hizmetimizle eğitim ve öğrenim görevimiz paralel yürütülmektedir.

Randevu iptalleri için Web sitemizde bulunan “Randevu Sorgula / İptal” butonundan randevunuzu iptal edebilirsiniz. İptal etmeden randevusuna gelmeyen hastalarımız, 10 gün içinde randevu almış olduğu bölüme, ikinci randevu alamazlar.

Randevu saatlerine hassasiyetle uyulması gerekmektedir.

Hasta Hakları Birimi İletişim No: 0212 440 02 44

(Visited 5.007 times, 1 visits today)

Yorum gönder