Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi Sonuç Sorgulama

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi Sonuç Sorgulama. Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları. Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi online sonuç alma sayfasından biyokimya, hemogram, hormon, idrar, kan, kültür, hormon ve diğer laboratuvar sonuçlarını alabilirsiniz, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi kan tahlili sonuçları, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi patoloji sonuç, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi radyoloji sonuç, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi MR – Tomografi röntgen sonuç, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi nükleer tıp sonuç alma sayfasından online sonuç alabilirsiniz.

BURSA YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ SONUÇ SORGULAMA

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastanemiz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Protokol Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi e Nabız Tahlil Sonucu Sorgulama

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi Yaptırmış olduğunuz tüm tahliller ve sonuçlarını tarih ve açıklama bazında referans değerleri ile birlikte listeleyebilir, istediğiniz tahlilin üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz. Tarih aralığına ve işlem adına göre filtreleme yapabilirsiniz.

YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ E-NABIZ SONUÇ SORGULAMA

Tahlil Sonuçları

Tahlil sonuçlarınız referans değeri aralıklarının dışındaysa bu farklılık renklendirmeyle size gösterilmektedir.

PDF butonu ile bütün tahlil sonuçlarınızı bilgisayarınıza pdf olarak kaydedebilir sadece istediğiniz tahlil sonucunuzu seçip veya belirli tarih aralığındaki tahlillerinizi seçip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ‘Bu işlem bana ait değil’ butonuna tıklayarak işlemin size ait olmadığı bildiriminde bulunabilirsiniz.

Grafik simgesine tıklayarak tahlil sonucunuzu grafik üzerinde görebilir, aynı sayfada bulunan tablo butonu ile sonuç değerlerinizi tablo şeklinde görebilirsiniz.

Görüntülerim Röntgen Sonuçları

Çektirmiş olduğunuz tüm tıbbi görüntü ve radyolojik raporlarınıza Teletıp ve Teleradyoloji sistemi entegrasyonu
sayesinde tarih, hastane ve görüntü bazında erişebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz görüntünün ve raporunun üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz.

Buradaki görüntü ve raporları yurt içi ve yurt dışında belirleyeceğiniz hekimlerle ve aile bireyleriyle internet ve mobil uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hekimler kendi yorumlarını ekleyebilecekleri gibi başka hekimlerin mevcut görüntü üzerine yazmış olduğu
raporları da değerlendirebilirler.

(Visited 509 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir