×

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi MHRS Randevu Al

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi MHRS Randevu Al

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi MHRS Randevu Al, Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Merkezi Hekim Randevu Sistemi. Sağlık Bakanlığı Randevu Sistemi, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü tarafından Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi online randevu alma, randevu sorgulama ve randevu iptal etme sayfasına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TIKLA MHRS RANDEVU AL

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İnternet Randevu:
Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.

 

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu:
Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesine Nasıl Randevu Alınır?

1. Sağlık Bakanlığı Merkezi hekim Randevu Sistemi MHRS Vatandaş Girişinden “T.C. Kimlik No” ve “Parola” girilerek online ve ücretsiz olarak dilediğiniz güne randevu alıp sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

2. e-Devlet şifreniz var ise turkiye.gov.tr uygulamasından giriş yaparak online ve ücretsiz olarak dilediğiniz güne randevu alıp sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

3. Telefon İle Randevu ALO 182 MHRS ÇAĞRI MERKEZİ aranabilir.

4. Hastanenin Hasta Müracaat, hasta Kabul, Hasta Kayıt gibi birimlerinden sıra numarası alarak muayene olabilirsiniz.

Bursa Mustafakemalpaşa Hastanesi Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ No’lu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

(Visited 11 times, 1 visits today)

Yorum gönder