Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Bursa M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: T.C. Sağlık Bakanlığı
Tatkavaklı Mahallesi Kıryolu Sokak No:6
Mustafakemalpaşa / BURSA

Tel: +90.224 613 18 60
Fax: +90 224 613 18 63
E-Mail: bursadhs6@saglik.gov.tr

Satınalma Birimi
Tel:+09.224 613 18 60 – 1973
Fax:+09.224 614 33 18
E-Mail:mkp16satinalma@gmail.com

Kep Adresi: mustafakemalpasadevlethastanesi@hs01.kep.tr

(Visited 233 times, 1 visits today)