×

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Cihatlı Mah. Cihatlı Sk.No:207 Gemlik/BURSA
E-posta Adresi : bursadhs1@saglik.gov.tr
Telefon : 0(224) 517 34 06 |

0(224) 517 34 12 |

0(224) 517 34 17 |

0(224) 517 35 83 |

0(224) 517 35 97

Faks : 0(224) 517 34 16

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM)

Adres Hisar Mahallesi, 108 Tepe Sokak Gemlik/BURSA

Telefon 0 (224) 513 08 84

Eposta bursadhs1@saglik.gov.tr

(Visited 1.013 times, 1 visits today)