Bolu AMATEM Randevu ve İletişim Bilgileri

Bolu’da Bulunan AMATEM Merkezlerinin adı, adresi, telefon numarası, diğer iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bolu AMATEM Merkezlerine nasıl randevu alabileceğinizi, Bolu AMATEM MHRS Randevu, Bolu AMATEM Telefon ile randevu işlemlerini yazımızın içinde detaylı anlatacağız.

Bolu AMATEM Randevu ve İletişim Bilgileri

Bolu’da AMATEM hizmeti veren hastane S.B. İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM.


S.B. İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM Randevu ve İletişim Bilgileri:

Sağlık Bakanlığına bağlı S.B. İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM Merkezi ayaktan tedavi hizmeti vermektedir. 

MHRS Randevu: S.B. İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM MHRS Randevu alınabilmektedir. Bu AMATEM merkezinden MHRS Randevu alabilmek için www.mhrs.gov.tr adresinden internetten online olarak randevu alınabildiği gibi ALO 182 MHRS Çağrı merkezinden de canlı operatörlere bağlanarak randevu alabilirsiniz.

İletişim:

S.B. İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

MERKEZ ÜNİTE ( AĞAÇCILAR MEVKİİ ) – ERİŞKİN VE ÇOCUK PSİKİYATRİSİ

Tel: 0 (374) 275 25 25 (pbx)
Fax: 0 (374) 275 24 23
E-Mail: boludhs7@saglik.gov.tr
Adres: Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Alpagut Mah. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bulvarı No:70 MERKEZ – BOLU 14100

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Toplum Ruh Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Gölyüzü Mh. Çaypınar Mevkii BOLU
Telefon: 
0 374 212 80 24
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi  ( GÖLKÖY KAMPÜSÜ ) – ERİŞKİN VE ÇOCUK PSİKİYATRİSİ
Karaköy, İzzet Baysal Tıp Fakültesi, 14030 Bolu Merkez/Bolu
(Visited 716 times, 1 visits today)