Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi MHRS Randevu,Online Tahlil Sonuçları

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi MHRS Randevu,Online Tahlil Sonuçları. Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi MHRS Randevu,Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Tahlil Sonuçları, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Nerede, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Ulaşım.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi MHRS Giriş, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Mhrs Üyelik, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Mhrs İptal, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Tahlil/ Rotgen Sonuçları

Bingöl Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indrebilirsiniz.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz.

 

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Simani Mahallesi 1098. Cadde Bina No:17 Merkez/BİNGÖL

Tel: +90.426 213 6844
Fax: +90.426 213 3964
E-Mail: bingolbcd1@saglik.gov.tr

(Visited 192 times, 1 visits today)