×

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Telafon, Adres, MHRS Randevu, Sonuç

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Telafon, Adres, MHRS Randevu, Sonuç

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi Telafon, Adres, MHRS Randevu, Sonuç. Belikdüzü Devlet Hastanesi İletişim, Belikdüzü Devlet Hastanesi Adres,Belikdüzü Devlet Hastanesi Telefon, Belikdüzü Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Belikdüzü Devlet Hastanesi Sonuç laboratuvar tahlil sonuçları, Belikdüzü Devlet Hastanesi kaç yataklı?

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres :    Pınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. 253 Sok.No:8 Büyükçekmece /İSTANBUL
Tel      :    0212 856 27 40
Fax     :    0212 856 27 40

Hasta yatıran ve ameliyat yapan hekimler için poliklinik başlama ve bitiş saatleri: 08:30   16:30
Hasta yatırmayan hekimler için poliklinik başlama ve bitiş saatleri:  08:00  17:00

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız.

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatleri dışında hastalar Acil durumlarda günün 24 saati Acil Serviste hizmet alabilirler.

 

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız


İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi Kaç yataklı?

Beylikdüzü Devlet Hastanesi; 39,318 m²’lik alanı, 360 adet yatak kapasitesi ile 3 Ekim 2016 tarihinde sağlık hizmetine açılmıştır. 2 ana bina şeklinde olan hastanemiz; yapı itibariyle doğalgaz ve yenilebilir enerji sistemleriyle kendi enerjisini üretebilme teknolojisine sahip, akıllı bina niteliğindedir.
Hastanemiz 28 Nisan 2017’de SBÜ Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlanmış olup, 30 Haziran 2018 tarihine kadar SBÜ Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beylikdüzü Ek Hizmet Binası adı altında hizmet vermeyi sürdürmüştür. 1 Temmuz 2018 tarihi itibariyle SBÜ Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden ayrılmış, B sınıfı hastane rolü ile Beylikdüzü Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Yorum gönder