Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres ve Tahlil Sonuçları

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İnternet Randevu:

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz.


 

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Telefon İle  Randevu:

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları:

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.


İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Başakşehir Mahallesi G-434 Caddesi No: 2L Başakşehir / İSTANBUL
E-Posta: ist.camsakurash@saglik.gov.tr
Tel : 0 212 909 60 00


İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İnternet Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Aşı Randevu, İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi MHRS Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi covid 19 aşı randevu, İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi telefon ile Randevu. İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Online tahlil sonuçları, İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Röntgen Sonuçları, İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

(Visited 2.341 times, 1 visits today)