Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Özel Randevu Al

Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Özel Randevu Al. Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Öğretim üyesi özel muayene randevu. Prof, Doçent ve uzman hocalar tarafından verilen mesai dışı poliklinik hizmeti

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ÖZEL MUAYENE RANDEVU AL

telefon İle Randevu Alacaklar için:

Randevu Merkezi  0266 612 10 10

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu alacağınız bölümü seçmelisiniz. Daha sonra açılan pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

Randevunuz ile ilgili herhangi bir aksilik söz konusu olduğu takdirde, durum hakkında bilgi verebilmek için sizlere ulaşabileceğimiz telefon numarası ile giriş yapmanız önem arz etmektedir.

Randevu aldığınız saatten 30 dakika önce bölüm sekreterliğine kimliğinizle başvurmanız ve Poliklinik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında muayene olacağınız poliklinikteki giriş sıranız verilecektir. Muayene randevularında sizden önce gelen hastanın muayenesinin uzamasına bağlı olarak gecikmeler yaşanabilmektedir.

Hastanemize başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren (nüfus cüzdanı,ehliyet,pasaport) resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

Randevu almasına rağmen, 3 (üç) defa randevu gününde hastanemize başvurmayan hastalarımızın e-randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.

Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği öncelikli hasta kriterlerine uymanız halinde, kayıt sırasında belgenizi ibraz edebilirsiniz.

(Visited 22 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir