×

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Sonuç Sorgulama

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Sonuç Sorgulama

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Sonuç Sorgulama. Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi online sonuç alma sayfasından biyokimya, hemogram, hormon, idrar, kan, kültür, hormon ve diğer laboratuvar sonuçlarını alabilirsiniz, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi kan tahlili sonuçları, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi patoloji sonuç, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi radyoloji sonuç, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi MR – Tomografi röntgen sonuç, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi nükleer tıp sonuç alma sayfasından online sonuç alabilirsiniz.

BALIKESİR ŞEHİR HASTANESİ SONUÇ SORGULAMA

Balıkesir Şehir Hastanesi laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastanemiz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Protokol Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi e Nabız Tahlil Sonucu Sorgulama

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Yaptırmış olduğunuz tüm tahliller ve sonuçlarını tarih ve açıklama bazında referans değerleri ile birlikte listeleyebilir, istediğiniz tahlilin üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz. Tarih aralığına ve işlem adına göre filtreleme yapabilirsiniz.

BALIKESİR ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİ E-NABIZ SONUÇ SORGULAMA

Tahlil Sonuçları

Tahlil sonuçlarınız referans değeri aralıklarının dışındaysa bu farklılık renklendirmeyle size gösterilmektedir.

PDF butonu ile bütün tahlil sonuçlarınızı bilgisayarınıza pdf olarak kaydedebilir sadece istediğiniz tahlil sonucunuzu seçip veya belirli tarih aralığındaki tahlillerinizi seçip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ‘Bu işlem bana ait değil’ butonuna tıklayarak işlemin size ait olmadığı bildiriminde bulunabilirsiniz.

Grafik simgesine tıklayarak tahlil sonucunuzu grafik üzerinde görebilir, aynı sayfada bulunan tablo butonu ile sonuç değerlerinizi tablo şeklinde görebilirsiniz.

Görüntülerim Röntgen Sonuçları

Çektirmiş olduğunuz tüm tıbbi görüntü ve radyolojik raporlarınıza Teletıp ve Teleradyoloji sistemi entegrasyonu
sayesinde tarih, hastane ve görüntü bazında erişebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz görüntünün ve raporunun üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz.

Buradaki görüntü ve raporları yurt içi ve yurt dışında belirleyeceğiniz hekimlerle ve aile bireyleriyle internet ve mobil uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hekimler kendi yorumlarını ekleyebilecekleri gibi başka hekimlerin mevcut görüntü üzerine yazmış olduğu
raporları da değerlendirebilirler.

Hastalığınız ile ilgili farklı hekimlerden değerlendirme almak istediğinizde, aynı görüntüleme istemini farklı
hastanelerde tekrarlatmaya ihtiyaç duymayacaksınız.

(Visited 466 times, 1 visits today)

Yorum gönder