×

Bacak Damarlarında Morarma İçin Hangi Bölüme Gidilir?

Bacak Damarlarında Morarma İçin Hangi Bölüme Gidilir?

Bacak Damarlarında Morarma İçin MHRS’den Randevu Alın. Çeşitli nedenlerden dolayı Bacak Damarlarında Morarmaları Sağlık Bakanlığına Bağlı Hastanelerden ve Aile Hekimlerinden MHRS online randevu ile ALO 182 Telefon ile randevu merkezinden randevu alabilirler. Bacak Damarlarında Morarma için hangi doktordan MHRS Randevu Alınır?

Bacak Damarlarında Morarma için hangi doktordan MHRS Randevu Alınır? Bacak Damarlarında Morarma için hangi branştan Mhrs Randevu Alınır? Bacak Damarlarında Morarma için hangi bölümden mhrs randevusu alınır? Bacak Damarlarında Morarma için hangi hekimden randevu almalıyım?

Bacakta morarma çoğunluklar uzmanlar tarafından varis olarak nitelendirilmekte ise de, her zaman bu geçerli değildir. Çarpma, darbe, kaza veya iç hastalıkları nedeniyle de oluşmaktadır. Genellikle mavi, koyu mavi – siyah renk veya renkler gözlenir. Aslında olayın temel nedeni; zedelenmiş damar dışına geçen kanın, oksijenini kaybetmesi sonucu rengini vermesidir. Cilt, ciltaltı veya kas içerisine olan bir kanama olarak kabul edilir. Bacakta oluşan bu morarma (ekimoz) yaklaşık 2 – 3 hafta içerisinde, giderek azalır ve ortadan kaybolur. Bu süre içerisinde moraran bölgenin rengi değişkenlik gösterir.

MHRS Online Randevu alarak aile hekimine veya hastaneye muayene olmak için

MHRS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Bacak Damarlarında Morarma için hangi bölümden MHRS Randevusu alabilirim.

Bacak Damarlarında Morarmanın çok çeşitli nedenleri olabilir bu nedenle yapılması gereken ilk iş öncelikle aile hekimine başvurmak olmalıdır. Aile Hekimin yönlendireceği branş hekiminden randevu alabilirsiniz.
-Öncelikle Aile Hekiminden Mhrs Randevu alıp muayene olmanızı tavsiye ederiz.
-Doğrudan uzmana gidecekseniz Kalp Damar Cerrahi Uzmanından veya Kalp Hastalıkları Uzmanından MHRS Randevu alabilirsiniz.
-18 yaşından küçük çocuklar için ise çocuk doktorundan randevu alabilirsiniz

(Visited 139 times, 1 visits today)