×

Aydın Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Sorgulama

Aydın Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Sorgulama

Aydın Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Sorgulama. Aydın Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Aydın Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçlarını e-Nabız sisteminden öğrenebilirsiniz. Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama. Aydın Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon, Adres ve İletişim

Aydın Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları

Aydın Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları (HASTALAR) için yukarıdaki tıklayınız

AYDIN SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AİLE HEKİMİ HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Aydın Halk Sağlığı Laboratuvar Aile Hekimlerince istenen test Sonuçları.   Vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Aydın Halk sağlığı laboratuvarında yapılan tahlil sonucunuzu öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No,  bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

(Visited 529 times, 1 visits today)

Yorum gönder