×

 Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Randevu, Sonuç, Adres, Telefon

 Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Randevu, Sonuç, Adres, Telefon

İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Randevu, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi randevu telefonu, Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Poliklinik Randevu telefonu Alo 182

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisten hizmet alabilirler.

Hastaneden iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak  isterse doğrudan hastaneye başvurarak laborotuvardan sonuç alabilirsiniz. hasta sonuçlarını doktorlar polikliniklerde online olarak görmektedir. hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Ayrıca Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuç  için enabız sisteminden yararlanılabilir.

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız


İstanbul  Arnavutköy Devlet Hastanesi kaç yataklı?

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi 300 yataklı ek hizmet binası yapım aşamasındadır.

Ayrıca mevcut hastanenin temeli 1998 yılında atılmış olup, 2008 yılında İl Özel İdaresi tarafından tamamlanmıştır. Hastane  3 Mart 2009 tarihinde Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek hizmet binası olarak hizmete açılmıştır. Hastane Binası 11.777.05 m2 arsa alanı üzerine toplam 10 kat olarak inşa edilmiş olup, kapalı alanı 18.724 m2 dir. 2 Ocak 2014 yılına kadar ek hizmet binası olarak hizmete devam eden hastane bu tarihten itibaren Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden ayrılarak B sınıfı Devlet Hastanesi rolünde müstakil hastaneye dönüştürülmüştür.

İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Üniversite Mahallesi Yeni Yuva Sk. No:4 Avcılar / İstanbul ( Borusan ilköğretim yanı )

Tel : +90 (212) 412 90 00
Fax : +90 (212) 509 20 75
E-Mail: istanbuldhs40@saglik.gov.tr

(Visited 930 times, 1 visits today)