Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Sonuç Sorgulama

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Sonuç Sorgulama. İbni Sina Hastanesi sonuç alma sayfasından İbni Sina Hastanesi laboratuvar sonuç, İbni Sina Hastanesi tahlil sonuç,İbni Sina Hastanesi patoloji sonuç, İbni Sina Hastanesi radyoloji sonuç, İbni Sina Hastanesi MR – Tomografi röntgen sonuç, İbni Sina Hastanesi nükleer tıp sonuç alma sayfasından online sonuç alabilirsiniz.

İBNİ SİNA HASTANESİ SONUÇ SORGULAMA

İbni Sina Hastanesi Fakültesi Hastanesi Laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastaneniz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Hasta Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız.

Sonuç görme ekranına giriş yapamıyorsanız lütfen hastanemizle iletişime geçiniz.

Yukarıdaki linki tıklayarak; Laboratuvar Sonuçları, Radyoloji MR, Tomografi, Röntgen Sonuçları, Nükleer Tıp vb. Rapor Sorgulama, Patoloji Rapor Sorgulama, Tıbbi Genetik Raporu Sorgulama,  İlaç Rapor Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İbni Sina Hastanesi e Nabız Tahlil Sonucu Sorgulama

İbni Sina Hastanesi Yaptırmış olduğunuz tüm tahliller ve sonuçlarını tarih ve açıklama bazında referans değerleri ile birlikte listeleyebilir, istediğiniz tahlilin üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz. Tarih aralığına ve işlem adına göre filtreleme yapabilirsiniz.

İBNİ SİNA HASTANESİ E-NABIZ SONUÇ SORGULAMA

Tahlil Sonuçları

Tahlil sonuçlarınız referans değeri aralıklarının dışındaysa bu farklılık renklendirmeyle size gösterilmektedir.

PDF butonu ile bütün tahlil sonuçlarınızı bilgisayarınıza pdf olarak kaydedebilir sadece istediğiniz tahlil sonucunuzu seçip veya belirli tarih aralığındaki tahlillerinizi seçip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ‘Bu işlem bana ait değil’ butonuna tıklayarak işlemin size ait olmadığı bildiriminde bulunabilirsiniz.

Grafik simgesine tıklayarak tahlil sonucunuzu grafik üzerinde görebilir, aynı sayfada bulunan tablo butonu ile sonuç değerlerinizi tablo şeklinde görebilirsiniz.

Görüntülerim Röntgen Sonuçları

Çektirmiş olduğunuz tüm tıbbi görüntü ve radyolojik raporlarınıza Teletıp ve Teleradyoloji sistemi entegrasyonu
sayesinde tarih, hastane ve görüntü bazında erişebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz görüntünün ve raporunun üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz.

Buradaki görüntü ve raporları yurt içi ve yurt dışında belirleyeceğiniz hekimlerle ve aile bireyleriyle internet ve mobil uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hekimler kendi yorumlarını ekleyebilecekleri gibi başka hekimlerin mevcut görüntü üzerine yazmış olduğu
raporları da değerlendirebilirler.

Hastalığınız ile ilgili farklı hekimlerden değerlendirme almak istediğinizde, aynı görüntüleme istemini farklı
hastanelerde tekrarlatmaya ihtiyaç duymayacaksınız.

(Visited 257 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir