Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma. Ankara Üniversitesi Diş Randevu,  Ankara Üniversitesi Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Hastanesi Telefon ile Randevu Alma veya şahsen başvurarak muayene olabilirsiniz. Ankara Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu Telefonu kaç?

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

Ankara Üniversitesi Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesine hasta muayene ve tedavileri, internetten ONLİNE randevu,  Telefon ile ( 312 ) 296 56 91 nolu çağrı merkezi hattından veya Hastaneye şahsen başvurarak muayene randevusu alabilirsiniz. 

Randevu Destek Hattı:  disrandevu@ankara.edu.tr

Ankara Diş Fakültesine başvuran 15 yaş ve üzerindeki tüm bireylerin önce Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Ana Bilim Dalı Kliniğinde muayene olmaları gerekmektedir.

*15 yaş altı bireylerin muayene ve tedavileri Pedodonti Ana Bilim Dalı Kliniğinde yapılmaktadır.

Hastaneye ilk gelişte HASTA KABUL birimine müracaat ediniz.

T.C. KİMLİK NUMARANIZI belgelemeniz zorunludur. ( Yeşil kartlı hastalar sevk zincirine bağlı olarak takip numarası ile gelmeleri zorunludur. )


Ankara Diş Fakültesinde muayene ve tedavi olmak isteyen hastalar, öncelikle Hasta Kabul Birimine başvurarak hasta dosyası açtırması gerekmektedir.

Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalında ilk muayene işlemleri yapılmakta, muayeneyi yapan diş hekiminin gerekli görmesi halinde röntgen çekilmekte ve dosyada yazan bilgilerin tamamlanmasının ardından uygun görülen diğer kliniklere yönlendirilerek tedavilerinin devam etmesi sağlanmaktadır.

Ankara Üniversitesi Diş Hastanesine internetten veya telefon ile Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Ana Bilim Dalı, Restoratif Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı, Endodonti Ana Bilim Dalı, Ortodonti Ana Bilim Dalı, Çocuk Diş Hekimliği Ana Bilim Dalı, Periodontoloji Ana Bilim Dalı, Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı randevu alabilirsiniz.


Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi İletişim Bilgileri.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

Adres: Emniyet Mahallesi, Mevlana Bulvarı, Sabancı Kız yurdu karşısı / Yenimahalle ANKARA
Tel:
312 296 55 55
Fax:
312 212 39 54

(Visited 5.009 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir