×

Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Doktorları, Hekim Çalışma Listesi

Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Doktorları, Hekim Çalışma Listesi

Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Doktorları, Hekim Çalışma Listesi, Doktor Çalışma Programı. Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Eğitim Araştırma Hastanesinde görevli tüm hekimlerin branş branş isim listelerine ve doktorların çalışma planına göre düzenlenen doktor günlük , haftalık, aylık çalışma planı isim listesine ulaşma rehberi.

ANKARA SAMİ ULUS HASTANESİ DOKTORLARI

Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde çalışan doktorların  (hekimlerin) tamamının listesine hastaneni web sayfasından ulaşabilirsiniz. Hekimlerin listesine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ANKARA SAMİ ULUS HASTANESİ HEKİM ÇALIŞMA LİSTESİ 

Doktor Listesine Ulaşmak İçin

  1. ADIM:  https://samiuluskdch.saglik.gov.tr/?_Dil=1  adresini tıklayarak Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Resmi web sayfasına giriş yapınız. Giriş yaptığınız Ana Sayfanın üst kısmına menü kısmına bakınız.
  2. ADIM: Web sayfasının üst menü bölümünde bulunan “Hekimlerimiz ” seçeneğini seçiniz.

3. ADIM: Açılan pencerede yer alan “Kliniklerden Doktorunu Aradığınız Birimi Seçiniz ” satırını tıklayınız ve açılan sayfadan branş seçerek devam ediniz.

Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Doktorları

Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Göz Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Dahiliye Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Kardiyoloji Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Nöroloji Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Beyin Cerrahi Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Psikiyatri Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Ortopedi Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Çocuk Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Cildiye Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi KBB Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk  Hastanesi Fizik Tedavi Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Üroloji doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Onkoloji Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Radyoloji,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Araştırma Acil Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Plastik Cerrahi, Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Gastroloji Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Endokrin Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Kalp Damar Cerrahi Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Çocuk Cerrahi Doktorları,  Ankara Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Anestezi Doktorları.

(Visited 225 times, 1 visits today)

Yorum gönder