×

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yemek Listesi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yemek Listesi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yemek Listesi. Ankara Etlik Şehir Hastanesi öğle yemeği listesi, Etlik Şehir Hastanesi akşam yemeği listesi, Etlik Şehir Hastanesi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar yemek listeleri. Etlik Şehir Hastanesi personel yemeğinde ne var? Etlik Şehir Hastanesi hasta yemeğinde ne var? Etlik Şehir Hastanesi aylık yemek listesi. Bugün Yemekte Ne Var?

ETLİK ŞEHİR HASTANESİ YEMEK LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etlik Şehir Hastanesinde günde üç öğün yemek verilmektedir. Özellikle Hastalar için Hastane yemekleri denince hemen herkesin aklına “tatsız, tuzsuz”, “yavan” yemekler geliyor. Bir de buna hastanenin çağrıştırdığı o negatif hisler ve ilaç kokusu da girince hastane yemeklerinden çok da güle oynaya bahsetmek mümkün olmuyor.

Hastane kadrolarında bulunan tüm personel ile yönetmelikler gereği hastanede staj yapan öğrencilere ve hizmet içi eğitime gelen sağlık ve yardımcı sağlık personeline öğle yemeği verilir.

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin ilgili maddelerindeki hükümlere göre nöbetçi personele üç öğün yemek verilir.

Gece nöbeti tutan personele gece kahvaltısı verilir.

Normal yemek yiyen hasta ve tüm refakatçilere, ilgili yönetmelik esaslarına göre öğle ve akşam yemeği 3’er kap (çeşit) olarak; normal sabah kahvaltısı ise çay ve ekmek hariç 3 çeşit yemek hizmeti verilir.

Normal iaşe edilen bütün hastalardan, tedavi eden tabip tarafından lüzumlu görülenlere ayrıca ara öğün verilir.

Diyet hastalarına diyet sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemeği ve ara öğün verilir.

Hastalığa bağlı olarak tabibin diyet isteğine göre diyetisyenin hazırladığı diyet programına uygun öğün ve ara öğün verilir.

(Visited 48 times, 1 visits today)

Yorum gönder