×

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve Doktorları. Bilkent Şehir Hastanesinde görevli doktorlar. Bilkent Şehir Hastanesi poliklinik hekimleri, göz doktorları, çocuk doktorları, dahiliye doktorları, cerrahi doktorları, kardiyoloji doktorları, kbb doktorları, üroloji doktorları, nöroloji doktorları, cildiye doktorları, ortopedi doktorları, kadın doğum doktorları, göğüs hastalıkları doktorları, psikiyatri doktorları, fizik tedavi doktorları ve diğer tüm branş doktorlarının isim listesine aşağıdaki linkleri tıklalayarak ulaşabilirsiniz. Aylık Haftalık ve Günlük hekim çalışma planını görebilirsiniz.

BİLKENT  ŞEHİR HASTANESİ HEKİM ÇALIŞMA PLANI

Ankara Şehir Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Bilken Şehir Hastanesi Doktor Listesi İçin Tıklayınız

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

(Visited 299 times, 1 visits today)

Yorum gönder