×

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Al

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Al

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Al, Antalya Tıp Fakültesi Online Randevu.  Aakdeniz Üniversitesi Özel Muayene Randevu.  Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi poliklinik randevularınızı internetten online e randevu olarak alabilir, Akdeniz Tıp telefon ile randevu alabilir veya Akdeniz Tıp Fakültesi Hastanesi poliklinik sekreterliklerine şahsen başvuru yaparak normal veya ücretli olarak hoca, öğretim üyesi, prof, doçent, uzman  randevusu alabilirsiniz. Antalya Akdeniz Tıp Fakültesi Randevu İptal veya sorgulama yapabilirsiniz

AKDENİZ TIP RANDEVU AL

Antalya Tıp Öğretim Üyesi Hoca özel Randevu almak için.

AKDENİZ TIP ÖZEL MUAYENE RANDEVU AL

Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Telefon ile  7 Gün 24 Saat 0 850 259 07 07 numaralı telefondan randevularınızı alabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Sorgulama veya İptal İçin BURAYI TIKLAYINIZ

Bu makale Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma, randevu sorgulama ve randevu iptal işlemleriniz için size rehber amacıyla yazılmıştır.

Randevu giriş ile ilgili problem için hastanebim@akdeniz.edu.tr elektronik posta adresinden destek isteyebilirsiniz.

Antalya AÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde Telefon ile Randevu Alabilirsiniz. Akdeniz Tıp normal poliklinik veya öğretim üyesi randevu telefonları şöyledir.


7 Gün 24 Saat 0 850 259 07 07
 numaralı telefondan randevularınızı alabilirsiniz.

Ayrıca:

Hafta içi her gün : 08:00 – 17:00 saatleri arasında
Normal Poliklinikler için 0242 249 60 60 numaralı telefondan,
Özel Öğretim Üyeleri için 0242 249 68 68 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.


T.C. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Online Tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin TIKLAYINIZ


HASTANEYE WEB ÜZERİNDEN RANDEVU BAŞVURUSU YAPACAK KİŞİLERİN DİKKATİNE!

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu alacağınız bölümü seçmelisiniz. Daha sonra açılan pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

Randevunuz ile ilgili herhangi bir aksilik söz konusu olduğu takdirde, durum hakkında bilgi verebilmek için sizlere ulaşabileceğimiz telefon numarası ile giriş yapmanız önem arz etmektedir..

Web’den aldığınız randevunun bir önceliği yoktur. Randevu talep ettiğiniz birimden aldığınız, kayıt sırası geçerlidir.

Hastanemize başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren(nüfus cüzdanı,ehliyet,pasaport) resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

Randevu almasına rağmen,3(üç) defa randevu gününde hastanemize başvurmayan hastalarımızın e-randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.

(Visited 27.445 times, 1 visits today)